Jsem spolumajitelkou firmy, která obléká tisíce servírek, číšníků, kuchařů, recepčních, palubních průvodčích, manažerů a manažerek, terapeutů, pokojských a dalšího personálu a já jsem tak díky tomu denně ve styku nejen s majiteli, hoteliéry a restauratéry, ale také s personálem, kterému většinu oděvů upravujeme na míru. Jsme na trhu čtvrt století.

Všímám si toho, jak se obor vyvíjí a jaké nároky jsou kladeny na jednotlivé profese a jak se kolem těchto lidí mění technologie a standardy. Jak se hotely mění, dovybavují, zvyšuje se rychlost prodeje a efektivita. Proto jsem přivítala založení komunity pro zaměstnance a rozhodla se do ní také přispívat a sdílet zkušenosti. Jsem si jistá, že obor pohostinství potřebuje kromě starých dobrých metod i ty nové, mezi které se sociální sítě a komunitární marketing řadí, a to se týká i samotných zaměstnanců a jejich potřeb.

Miluji cestování, každou chvíli jsem v nějakém hotelu a nejvíc vzpomínám na služby spojené s milými lidmi a jsem si jistá, že to, co je cílem projektu ihotelmax.cz natolik přispěje ke spokojenosti zaměstnanců a zaměstnavatelů, že sbírka mých příjemných zážitků bude přibývat.

Ivana Jedlička, Jednatelka IVN s.r.o., http://ivn.cz