Užijte si alkohol, dokud existuje

 

„Západní společnost se časem vzdá alkoholu“,

říká špičkový vědec v oblasti drog,profesor David Nutt, který  je průkopníkem zdravé alternativy k alkoholu. "Alcosynth" napodobuje alkohol, aniž by člověku ublížil, nebo způsobil kocovinu. Firma Alcarelle investuje 7 milionů liber, aby uvedla Alcosynth na trh.

Alkohol by tak podle něj prakticky mohl zmizet ze západních zemí v rámci jedné generace. Bývalý vládní poradce pro návykové látky Profesor David Nutt se domnívá, že molekuly "alcosynth", které napodobují příjemné účinky alkoholu, ale nejsou toxické.

"Za dalších 10 nebo 20 let nebudou lidé na západě pít alkohol kromě výjimečných příležitostí vůbec," řekl. A dodal: "Alcosynth se stane upřednostňovaným nápojem,  alkohol zmizí, stejně jako tabák a cigarety, které  jsou nahrazeny cigaretami elektronickými."

Přestáváme pít?

Pravdou je, že současná generace lidí kolem 20 let alkohol vůbec nevyhledává, generace před nimi, která ho kombinovala s energetickými nápoji se také lišila od generace, která s alkoholem experimentovala od ranného mládí. A do té patřím i já.

"Proč by měla jediná věc pro dospělé na párty být něco, co je pro vaše zdraví špatné?" říká ředitel společnosti Alcarelle, David Orren.

"Alkohol zabíjí více než malárie, meningitida, tuberkulóza a horečka dengue," řekl profesor David Nutt.

My jsme v HOTELMAX velmi pokrokoví, protože přinášíme našim klientům do jejich hotelů a restaurací pokročilé technologie. Zakládáme si na inovativním přístupu při maximalizaci zisku a tak se už připravujeme.

Jednáme s výrobcem Alcosynth, ale pro jistotu jsme se ještě rozhodli letošní Vánoce a nový rok 2018 oslavit konzervativně, s využitím již překonaného ethylalkoholu, získaného těmi nejušlechtilejšími způsoby.

Děkujeme za přízeň a přejeme  šťastný úspěšný rok 2018.

Zdroj: International Business Times, UK

Zatím nikdo nekomentoval

Přidat komentář

You must be Logged in to post a comment.